Zaalvoetbal in Veendam

Beker 2022-2023

Danny Bats Bokaal


1/8 FINALE
H.v/d. Veen VOF (0A)-DWS/v.d Kooi (0A)
Nijmko FC (0A)-FC Noncha (1A)
Smit Facility (1A)-Dofine (1A)
Sportplein (1A)-Bert Ritsema Futsal (1A)
Prins Electrotechniek (2A)-KP Services (3A)
De Vastgoedschilder (3A)-HelloKittyWarriors (3A)
Salon La Granja (3A)-v/d. Laan.nl (3A)
FC Flamingo's (4A)-Faber & Faber (4A)
2E RONDE
Prins Electrotechniek (2A)6-2Beste HV (2A)
FC Noncha (1A)8-1Next 360 (2A)
Veendam Fanatics (3A)0-3v/d. Laan.nl (3A)
FC Titanium (4A)0-3De Vastgoedschilder (3A)
DWS/v.d Kooi (0A)6-0JS-Viro (0A)
Istanbul Veendam (1A)3-8Smit Facility (1A)
NIJMKO FC (0A)5-3SWO Veendam (0A)
H.v/d. Veen VOF (0A)9-0Osman Gazi (0A)
Sportplein (1A)7-2GHV (4A)
Avebe (4A)1-3FC Flamingo's (4A)
Salon La Granja (3A) 10-0MOG ICT (3A)
V/d. Laan Verz. (3A)2-7HelloKittyWarriors (3A)
Dofine (1A)5-0Roskamp Automater (1A)
Drenth Inst.Techn. (4A)3-7Faber & Faber (4A)
Bert Ritsema Futsal (1A)6-2Voetzorg van Maanen (2A)
Clay Consultancy (3A)2-9KP Services (3A)
*Naar volgende ronde
TUSSENRONDE VERLIEZERS
Sportplein (1A)**4-4Veen Auto's (2A)
JS-Viro (0A)5-0Autobedrijf Smid Meeden (1A)
Taxi Molijn (2A)0-5 Dofine (1A)
De Vastgoedschilder (3A)6-119 Mei (3A)
FC Titanium (4A)3-0Adviesunie Lokken (2A)
Salon La Granja (3A)6-5Feiken CV (2A)
Roskamp Automater (1A)5-3Stukbedrijf M. Stevens (2A)
GHV (4A)15-3H.S.J.L. 21 (4A)
MOG ICT (3A)7-3De Kandelaar (4A)
Galacticos (0A)***- DWS/v.d Kooi (0A)
*Naar 2e ronde **Wint na strafschoppen ***uit de beker gezet.
1E RONDE (uit en thuis)
19 Mei (3A)
KP Services (3A)*
4-5
1-2
KP Services (3A)
19 Mei (3A)
Avebe (4A)
FC Titanium (4A)
4-2
3-7
FC Titanium (4A)
Avebe (4A)*
Roskamp Automater (1A)
Istanbul Veendam (1A)*
0-5
3-5
Istanbul Veendam (1A)
Roskamp Automater (1A)
Smit Facility (1A)
Taxi Molijn (2A)
7-5
6-4
Taxi Molijn (2A)
Smit Facility (1A)**
V/d. Laan Verz. (3A)
De Vastgoedschilder (3A)
4-4
4-5
De Vastgoedschilder (3A)
V/d. Laan Verz. (3A)*
Feiken CV (2A)
Veendam Fanatics (3A)*
1-6
5-2
Veendam Fanatics (3A)
Feiken CV (2A)
MOG ICT (3A)
v/d. Laan.nl (3A)*
0-9
8-2
v/d. Laan.nl (3A)
MOG ICT (3A)
DWS/v.d Kooi (0A)
H.v/d. Veen VOF (0A)**
7-4
7-4
H.v/d. Veen VOF (0A)
DWS/v.d Kooi (0A)
Bert Ritsema Futsal (1A)
Autobedrijf Smid Meeden (1A)
7-2
1-4
Autobedrijf Smid Meeden (1A)
Bert Ritsema Futsal (1A)*
Osman Gazi (0A)
Sportplein (1A)
6-1
5-9
Sportplein (1A)
Osman Gazi (0A)*
SWO Veendam (0A)
Galacticos (0A)
7-4
0-5
Galacticos (0A)
SWO Veendam (0A)
Prins Electrotechniek (2A)
Veen Auto's (2A)
8-2
4-1
Veen Auto's (2A)
Prins Electrotechniek (2A)*
Voetzorg van Maanen (2A)
Dofine (1A)
3-3
2-5
Dofine (1A)
Voetzorg van Maanen (2A)*
JS-Viro (0A)
NIJMKO FC (0A)*
1-10
10-1
NIJMKO FC (0A)
JS-Viro (0A)
Clay Consultancy (3A)
Clias v/d. Laan (2A)
5-0
1-4
Clias v/d. Laan (2A)
Clay Consultancy (3A)*
Gadero (1A)
FC Noncha (1A)
0-5
-
FC Noncha (1A)
Gadero (1A)
Beste HV (2A)
De Kandelaar (4A)
5-0
0-12
De Kandelaar (4A)
Beste HV (2A)*
Faber & Faber (4A)
H.S.J.L. 21 (4A)
12-3
0-3
H.S.J.L. 21 (4A)
Faber & Faber (4A)*
HelloKittyWarriors (3A)
Salon La Granja (3A)
8-5
6-11
Salon La Granja (3A)
HelloKittyWarriors (3A)*
FC Flamingo's (4A)
GHV (4A)
3-4
1-5
GHV (4A)
FC Flamingo's (4A)*
Next 360 (2A)
Stukbedrijf M. Stevens (2A)
5-0
1-6
Stukbedrijf M. Stevens (2A)
Next 360 (2A)*
Adviesunie Lokken (2A)
Drenth Inst.Techn. (2A)*
1-8
5-0
Drenth Inst.Techn. (2A)
Adviesunie Lokken (2A)
*Naar volgende ronde **Wint na strafschoppen