Zaalvoetbal in Veendam

Beker 2021-2022

Danny Bats Bokaal


2E RONDE (Knock-out)
21Galacticos (0A) - DWS/ v/d Kooi (0A)
22JS-Viro (0A) - Autobedr.Smid (1A)
23SWO Veendam (0A) - H v/d Veen VOF (0A)
24Osman Gazi (1A) - Draaijer Schilders (0A)
25Taxi Molijn (1A) - Prins Electro (1A)
26Bert Ritsema Futsal (1A) - Dijk Administratie (1A)
27Veen Auto's (1A) - Smit Facility (1A)
28Essity Operation (2A) - Claj Consultancy (2A)
29Gadero (2A) - FC Sensa (2A)
30Clias v/d Laan (2A) - Voetzorg van Maanen (2A)
31v/d/Laan Verz. (3A) - Salon La Granja (3A)
32Feiken CV (3A) - Veendam Fanatics (3A)
33Stukbedr.M Stevens (3A) - Mog ICT (3A)
34FC Titanium (4A) - GHV/Vastgoedpartner (4A)
35FC Flamingo's (4A) - Avebe (4A)
36Koopjesdrogisterij (4A) - De Kandelaar (4A)
1/16 FINALE
37Winnaar Wedstrijd 21 - Winnaar Wedstrijd 23
38Winnaar Wedstrijd 22 - Winnaar Wedstrijd 24
39Winnaar Wedstrijd 25 - Winnaar Wedstrijd 27
40Winnaar Wedstrijd 26 - Winnaar Wedstrijd 28
41Winnaar Wedstrijd 29 - Winnaar Wedstrijd 31
42Winnaar Wedstrijd 30 - Winnaar Wedstrijd 32
43Winnaar Wedstrijd 33 - Winnaar Wedstrijd 35
44Winnaar Wedstrijd 34 - Winnaar Wedstrijd 36
KWARTFINALE
Winnaar Wedstrijd 37 - Winnaar Wedstrijd 39
Winnaar Wedstrijd 38 - Winnaar Wedstrijd 40
Winnaar Wedstrijd 41 - Winnaar Wedstrijd 43
Winnaar Wedstrijd 42 - Winnaar Wedstrijd 44
Loting halve finale volgt na voltooien kwartfinales.


1E RONDE (uit en thuis)
Taxi Molijn (1A)
De Vastgoed Schilder(3A)
5 - 0
4 - 3
De Vastgoed Schilder(3A)
Taxi Molijn (1A)
HelloKittyWarriors (3A)
FC Titanium (4A)
0 - 5
3 - 4
FC Titanium (4A)
HelloKittyWarriors (3A)
FC Sensa (2A)
Dofine (2A)
5 - 1
3 - 2
Dofine (2A)
FC Sensa (2A)
Essity Operation (2A)
GHV/Vastgoedpartner (4A)
12 - 3
0 - 5
GHV/Vastgoedpartner (4A)
Essity Operation (2A)
v/d/Laan Verz. (3A)
Avebe (4A)
5 - 0
2 - 4
Avebe (4A)
v/d/Laan Verz. (3A)
Dijk Administratie (1A)
Veen Auto's (1A)
8 - 3
0 - 5
Veen Auto's (1A)
Dijk Administratie (1A)
Veendam Fanatics (3A)
Stukbedr.M Stevens (3A)
3 - 4
15 - 0
Stukbedr.M Stevens (3A)
Veendam Fanatics (3A)
Mog ICT (3A)
FC Flamingo's (4A)
4 - 7
7 - 1
FC Flamingo's (4A)
Mog ICT (3A)
Draaijer Schilders (0A)
JS-Viro (0A)
0 - 5
1 - 1
JS-Viro (0A)
Draaijer Schilders (0A)
Voetzorg van Maanen (2A)
Claj Consultancy (2A)
1 - 2
0 - 9
Claj Consultancy (2A)
Voetzorg van Maanen (2A)
Galacticos (0A)
Prins Electro (1A)
0 - 5
1 - 8
Prins Electro (1A)
Galacticos (0A)
Salon La Granja (3A)
Gadero (2A)
3 - 7
4 - 3
Gadero (2A)
Salon La Granja (3A)
Clias v/d Laan (2A)
Autobedr.Smid (1A)
2 - 1
5 - 0
Autobedr.Smid (1A)
Clias v/d Laan (2A)
De Kandelaar (4A)
Drent Install. (4A)
4 - 4
2 - 10
Drent Install. (4A)
De Kandelaar (4A)
Bert Ritsema Futsal (1A)
Pantalon du Sud (1A)
10 - 2
0 - 5
Pantalon du Sud (1A)
Bert Ritsema Futsal (1A)
Koopjesdrogisterij (4A)
Faber & Faber (4A)
5 - 3
2 - 4
Faber & Faber (4A)
Koopjesdrogisterij (4A)
Feiken CV (3A)
H.S.J.L.21 (3A)
16 - 3
2 - 16
H.S.J.L.21 (3A)
Feiken CV (3A)
DWS/ v/d Kooi (0A)
Osman Gazi (1A)
0 - 5
2 - 6
Osman Gazi (1A)
DWS/ v/d Kooi (0A)
SWO Veendam (0A)
Smit Facility (1A)
7 - 3
4 - 10
Smit Facility (1A)
SWO Veendam (0A)
MF. Shipping (0A)
H v/d Veen VOF (0A)
1 - 9
5 - 0
H v/d Veen VOF (0A)
MF. Shipping (0A)